Szczytno 3,4 08 2011

• autor: kibic98, 2011-08-05 07:27

Drużyna dotarła do Szczytna około godziny osiemnastej, tuż przed uroczystym otwarciem turnieju. Pierwszy dzień rozgrywek, nie był dla naszej drużyny dobry. Można bylo przypuszczać, że nie będzie łatwo, ponieważ trafiliśmy do kategorii U15 czyli większość rywali była z rocznika 1997. Wiadomo, że gospodarzom pomagają ściany, tak też było w pierwszym rozgrywanym meczu z Redą Szczytno, który mogliśmy zremisować, jednak sędzia nie uznał naszej bramki. W drugim spotkaniu przegraliśmy z Radomiakiem Radom 1:2. Trener Jęczkowski był zachwycony postawą swoich podopiecznych, twierdząc, że wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności grając z rok starszymi rywalami.

Drugi dzień to kolejne dwa mecze: z drużyną Czarni Pruszcz Gdański i Orliki Jezierzyce. Nasza drużyna przegrala pierwsze spotkanie i wygrala drugie. Tym samym awansowała do walki o Mały Puchar Pocieszenia. W piątek i sobotę kolejne mecze.

Nasi starsi koledzy z rocznika 97 zakwalifikowali się fo fazy finałowej.

• Ekoball Sanok II 98 - Reda Szczytno II (’97)  2:3 (1:2)
  • Bramki: Szczepański, Hydzik(k)
    Skład: Niedziela – Szczepański (Wojtoń), Mołczan, Gołda, Dziedzic (Knurek) – Myćka (Wyciszkiewicz), Słysz, Domaradzki – Hydzik (Kucharski), Gawle, Borek (Duduś)

Ekoball Sanok II 98 - Radomiak Radom (’97) 1:2 (1:0)