Przełęcz Dukla - EKOBALL Geo-Eko Sanok 0:0

14.05.2014(środa) -  wyjazd g.12:50

Przełęcz Dukla : EKOBALL Geo-Eko Sanok 0:0

Juniorzy młodsi:

Skład: Drobot, Wojtoń, Sobota, Hydzik, Wydrzyński, Jarzec, Słysz, Witkoś, Haduch (Duduś 55′), Borek Szczepański

Juniorzy starsi zwycięskim wyjazdowym spotkaniem z Przełęczą Dukla bardzo przybliżyli się do pozostania w Pierwszej Podkarpackiej Lidze Juniorów Starszych. Ten dramatyczny mecz nasi chłopcy (po raz kolejny zaznaczamy - o 2-3 lata młodsi od rywali), pokazali niezwykły charakter wpojony przez lata treningów przez trenera Matuszewskiego. Zwycięskiego gola chłopcy Ekoball zdobyli w 87 minucie meczu, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Bohaterem meczu został szczęśliwy strzelec - Konrad Kaczmarski. Zwycięstwo to pozwoliło awansować na ósmą lokatę w tabeli. Wynik należy uznać za bardzo cenny, patrząc nie tylko w kontekście walki o utrzymanie i meczu za 6 punktów, ale również analizując ostatnie wyniki Dukli (remis z Resovią, pechowa porażka z Karpatami i wysokie zwycięstwo z Czuwajem, z którym Ekoball przegrał).

Zajmując 8 lokatę z 18 zdobytymi punktami, tracimy do 6. Wisłoki i 7. Czarnych tylko 1 punkt. Za nami znajdują się Błękitni (16 pkt., Czuwaj 14 pkt i Dukla 11 pkt). Na dzień dzisiejszy Podkarpacki Związek Piłki Nożnej nie jest w stanie podać ile drużyn spadnie i jak będzie wyglądać liga w przyszłym sezonie, co jest “niesamowitą wiadomością”, gdyż do końca sezonu zostało tylko kilka spotkań.

Juniorzy starsi:

Przełęcz Dukla 2:3 EKOBALL Geo - Eko Sanok (2:1)

Bramka: Zajdel (26′), Gąsior (56′), Kaczmarski (86′)

Skład: Rozputynski, Prystypiuk (Borek55′), Gołda, Gąsior, Smoleń, Myćka (Sobolak 80′), Gawle (Wojnicki 70′), Kaczmarski, Jaklik, Hydzik (Haduch 55′), Zajdel