Rozbijamy Cracovię 3-0

• autor: kibic98, 2015-02-08 21:30

Cracovia Kraków 0-3 (0-1) Geo-Eko Ekoball Sanok

Bramki: Gołda- 24 min., Jaklik- 52 min., Borek- 74 min.

Skład: Jarzec (45min. Niedziela), Hydzik, Gołda ( 45 min. Wojtoń) , Gąsior (60 min. Sabat) Kaczmarski, Kruczek (45 Gierczak), Domaradzki (45 min. Myćka), Femin (45 min. Prajsner), Krowiak (45 min. Gabrychowicz) Jaklik, Borek. Obecni również kontuzjowani zawodnicy: Gabriel Drobot, Sylwester Biega.

~~Relacja z Krakowa nadesłana przez trenera Tomasza Matuszewskiego:

Junior starszy/młodszy: Mecz mający wyrównany przebieg. Z minuty na minutę nasza gra wygląda coraz lepiej. W pierwszej połowie stawiamy na grę defensywną i utrzymanie się przy piłce, w dużej mierze w tej części gry założenia zakładane przed meczem zostały zrealizowane. Bramkę strzelamy po stałym fragmencie gry, dokładne dośrodkowanie Igora Hydzika, Bartosz Gołda zamienia na bramkę. Po strzelonej bramce, mecz toczy się w środkowej części boiska, gdzie prym wiódł Arkadiusz Femin i Krystian Jaklik. Gospodarze nie mieli pomysłu na sforsowanie linii defensywnej mocno strzeżonej przez Gąsiora, Hydzika, Gołdę i Kaczmarskiego, natomiast nasza gra nabierała tempa i powoli uzyskujemy przewagę.

W drugiej połowie nastąpiły zmiany, większość występujących na placu chłopców stanowili zawodnicy z rocznika 98 i 99. Gospodarze nadal nie mogli znaleźć sposobu na naszą linię obronna, natomiast my w 52 minucie przeprowadzamy książkową kontrę, kilka dokładnych podań z pierwszej piłki, zakończone asystą Michała Borka i celnym strzałem naszego kapitana Krystian Jaklika na 0-2. Zamiana na pozycji niektórych zawodników pozwoliła na utrzymanie wysokiego tempa gry. Kolejną trzecia bramkę strzelamy po kiksie obrońcy gospodarzy, który niefortunnie zabezpieczał przyjmowaną przez siebie piłkę, ta odskoczyła mu, przejmuje ją Michał Borek, który jak typowy napastnik z około 18 metra pięknym strzałem pod poprzeczkę ustala wynik meczu.

Podsumowując całe spotkanie należy wspomnieć, że Ci zawodnicy którzy uczestniczyli w dzisiejszym spotkaniu wywiązali się w 100% z założonego celu, jaki był zakładany przed meczem, a była nim szybka i kombinacyjna gra piłką całego zespołu oraz pełna koncentracja podczas jego przebiegu. W meczu brakowało jednak gry skrzydłami zakończonymi dokładna wrzutką oraz jeszcze szybszej wymiany podań na jeden kontakt, co stanowić będzie materiał do dalszej pracy. Na bardzo wysokim poziomie grający Konrad Kaczmarski oraz coraz lepiej występujący w meczach kontrolnych pozostali zawodnicy, wracający po kontuzjach, pozwalają optymistycznie patrzeć na przyszłość tej drużyny.

Niestety są też minusy wyjazdu do Krakowa spowodowane nieobecnością lub niedyspozycją niektórych zawodników. W meczu z różnych przyczyn, o których nie chciałbym mówić teraz, nie wystąpili ; Krokis, Zajdel, Sobolak, Witkoś, Wajda, Słysz, Sitek, Sapielak, Duduś, Pieszczoch, Wielgosz, a niektórzy od początku przygotowań do rundy wiosennej nie pokazali się na treningu tj. Wydrzyński, Janik, Kopiec, Krzywiński.

Dziękujemy jeszcze raz chłopcom, tym którzy reprezentowali barwy Ekoballu Sanok w meczu sparingowym, za włożony wysiłek, który został uhonorowany zwycięstwem nad drużyną Cracovii Kraków.

Powyższa relacja ze strony oficjalnej Ekoballu.