Stal Stalowa Wola P.S.A. 5:1 Czarni 1910 Jasło

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing: Iskra Przysietnica - Sanok Ekoball 0:3

• autor: kibic98, 2015-02-24 20:25

Informacje ze strony Ekoballu: relacja z meczu nadesłana przez trenera Matuszewskiego:

Iskra Przysietnica 0-3 (0-2) Geo-Eko Ekoball Sanok

Bramki:

Borek- 24 min., 36 min.

Gąsior- 83 min.

Skład: Niedziela (45 min. Jarzec) Witkoś (45min. Gabrychowicz), Prajsnar (Gąsior) Gołda, Kaczmarski (45min. Sabat), Duduś (45 min. Krowiak), Domaradzki (45 min. Jaklik), Hydzik (45.min. Myćka), Sobolak (45min. Gierczak) Kruczek (45 min. Femin) Borek (45 min. Zajdel).

Obecni również kontuzjowani zawodnicy: Gabriel Drobot.

Junior starszy/młodszy: Kolejny mecz mający na celu sprawdzian drużyny na tle starszych kolegów. W pierwszej połowie zagrali chłopcy z rocznika 98 i 99, którzy bardzo dzielnie walczyli o każdy metr na boisku. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie, jedna i druga drużyna nie przebierała w środkach, aby powstrzymać przeciwnika. Gole w pierwszej połowie strzelamy po bardzo ładnych zespołowych akcjach, które zostały poprzedzone dużą ilością podań, dwa trafienia zalicza Michał Borek. Założenia taktyczne, to jest gra w większości na dwa kontakty, zostały w tej części gry zrealizowane. W drugiej połowę młodszych kolegów zastępują starsi, którzy również dobrze prezentują się na boisku. W tej części meczu widoczna jest jeszcze większa kontrola nad przebiegiem meczu przez naszych zawodników. Gra toczy się w większości na połowie przeciwnika. Stwarzamy kilka dogodnych sytuacji lecz nie możemy ich wykorzystać, brakuje dokładności przy ostatnim podaniu lub wykończeniu akcji celnym strzałem. W 83 minucie po wyjściu sam na sam z bramkarzem nasz stoper Dawid Gąsior, umieszcza piłkę technicznym strzałem w bramce gospodarzy na 0-3. Trzeci sparing rozegrany w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej, daje nam kolejny materiał do analizy na treningach. Zawodnicy którzy są w cyklu treningowym prezentują się coraz lepiej, część natomiast musi zwiększyć swoja częstotliwość na treningach, ponieważ widać braki treningowe, które podczas gry zespołowej wpływają na całokształt działań podejmowanych na boisku. W środę 18 lutego o godz. 15.30 w Pakoszówce, kolejny sparing tym razem z drużyną z dużo wyższej półki tj. z Cosmosem Nowotaniec (seniorzy IV liga).