Stal Stalowa Wola P.S.A. 5:1 Czarni 1910 Jasło

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejny sparing

• autor: kibic98, 2015-02-24 20:28

W sobotę, 21 lutego 2015r., na sztucznym boisku w Pakoszówce, drużyna juniorów KS Ekoball Sanok pokonała w sparingowym meczu występującą w klasie “O” Bukowiankę Bukowsko 4-0. W pierwszej połowie zagrał pierwszy skład juniorów starszych z rocznika 1997, który zaaplikował rywalowi dwie bramki. Po przerwie na boisku pojawili się juniorzy młodsi (rocznik 1998-99), który zaprezentował się równie wyśmienicie na tle doświadczonego rywala, dorzucając kolejne dwa gole. Cieszy bardzo mądra, kombinacyjna gra wszystkich chłopaków, którzy solidnie przepracowali okres zimowy. Liczymy, że do ligi, która rozpoczyna się za miesiąc czasu forma wzrośnie jeszcze bardziej.

Bramki dla Ekoballu w tym spotkaniu zdobyli: Michał Borek (20), Dawid Gąsior (31 - karny), Piotrek Kruczek (53), Dawid Sabat (65).

Niestety w meczu tym doszło do przykrej, kolejnej już kontuzji, powracającego do gry po ponad półrocznej przerwie naszego czołowego piłkarza - Mateusza Gierczaka. Zerwane wiązadła w kolanie będą powodem kolejnej długiej absencji w grze.

Podobna kontuzja miesiąc temu przytrafiła się bramkarzowi Gabrielowi Drobotowi.

Życzymy Wam chłopaki szybkiego powrotu na boiska piłkarskie, oby to były ostatnie kontuzja w Waszych karierach piłkarskich.