Stal Stalowa Wola P.S.A. 5:1 Czarni 1910 Jasło

Aktualności

Wygrana w Stalowej Woli

• autor: kibic98, 2010-10-23 12:46

Stal Stalowa Wola - Ekoball Sanok 0:2

W kolejnym wyjazdowym meczu rundy jesiennej drużyna Ekoball Sanok pokonała rówieśników ze Stalowej Woli. Gratulacje!

Trener Dariusz Jęczkowski powiedział po meczu:

Kolejne zwycięstwo, które wcale nie przyszło łatwo. W pierwszej połowie było widać naszą  zdecydowaną przewagę. Mimo kilku dogodnych sytuacji, tylko jedną chłopcy zamienili na bramkę. Świetnym uderzeniem głową popisał się Jan Myćka, który rozegrał jak dotej pory swoje najlepsze spotkanie w tym sezonie. Mam nadzieję, że Janek będzie prezentował taką postawę w kolejnych spotkaniach. W defensywie z dobrej strony pokazali się dwaj środkowi obrońcy Mateusz Dziedzic i Mateusz Mołczan, którzy poprzez dobre ustawienie i czytanie gry nie pozwaliali na wiele napastnikom Stali. Arkadiusz Wojtoń, Miłosz DuduśPaweł Cyptor, Mateusz Wyciszkiewicz oraz Jakub Knurek zagrali naprawdę dobrą pierwszą połowę spotkania, oby tak dalej.
W drugiej połowie chłopcy znakomicie zagrali piłką, utrzymując się w jej posiadaniu niekiedy na kilkanaście podań. Podkreślę jeszcze raz grę Janka Myćki, który w rozgrywaniu nie bał się współpracować ze środkowymi czy bocznymi obrońcami, a każda akcja przechodziła właśnie przez niego. Bramkę na 2:0 zdobył po uderzeniu z dystansu Bartosz Gołda. Bartosz po dwutygodniowej przerwie spowodowanej chorobą wraca do formy.
(komentarz z oficjalnej stronu Ekoballu)